Kā reģistrēties CheeksUp?

CheeksUp ir palīglīdzeklis runas terapijai. Lai to sāktu lietot, ir nepieciešama sadarbība ar logopēdu, jo katrs gadījums ir īpašs un tikai speciālists zinās, kādus mājasdarbus konkrētam bērniņam veidot. Mēs esam apmācījuši jau vairāk nekā 30 logopēdus, tā kā jautājiet savam logopēdam par CheeksUp. Ja viņš nav vēl bijis uz apmācībām, varat ieteikt uz tām atnākt. Apmācības logopēdiem notiek katru mēnesi un uz tām var pieteikties zvanot vai arī šeit. Visu jaunāko informāciju var redzēt arī mūsu Facebook lapā.

Ja Jums nav sava logopēda, varat arī sazināties ar mums un sarunāt konsultāciju ar CheeksUp logopēdi. Piedāvājam arī video konsultāciju skype/zoom (pieteikšanās pa tel.: +371 24943393)

Kad esat gatavi trenēties ar CheeksUp mājās un Jums ir logopēds, kas veidos bērnam plānus, ir jāiegādājas abonements un jāizveido bērna profils. Pašlaik CheeksUp piedāvā divu veidu abonementus:

Abonements dod piekļuvi sistēmai uz noteiktu laiku. Pēc abonementa iegādes un profila izveidošanas, sistēmā jāsameklē savs logopēds un jānosūta uzaicinājums savienoties. Kad tas būs izdarīts, logopēds var izveidot individuālus plānus un bērns var sākt trenēties ar CheeksUp mājās.

Mēs vēlamies, lai Jūsu bērniņš pavisam drīz skaisti runā un ceram, ka tieši CheeksUp būs tas, kas palīdzes to izdarīt kvalitatīvāk un ātrāk. 

Ļoti priecātos, ja padalītos ar mums, kā mazajam ir veicies ar CheeksUp treniņiem mājās. Gaidīsim vēstules un atsauksmes uz info@cheeksup.com 

Questions and Answers

What do I need to use CheeksUp at home?


CheeksUp var lietot viedtālrunī, uz planšetes Android sistēmā kā arī uz datora, kam ir Windows operētājsistēma. Pašlaik CheeksUp neatbalsta IOS (Apple) viedtālruņus un datorus, bet mēs strādājam pie tā, lai drīzumā šo logopēdisko spēli var lietot arī tie, kas izmanto Apple. Lai lietotu CheeksUp, ir jāizveido savs profils. Pēc profila izveides un "savienošanās" sistēmā ar logopēdu, var sākt izmantot CheeksUp platformu treniņiem.
Kā es varu izveidot savu profilu un sākt lietot CheeksUp mājās?


Lai izmantotu CheeksUp sistēmu, gan logopēdam, gan bērnam ir jāizveido savs profils. Logopēds savu profilu izveido apmācībās, savukārt bērna profilu var izveidot caur mūsu Facebook lapu. Spied šeit lai to izdarītu.
Cik maksā CheeksUp?


Lai izmantotu CheeksUp sistēmu mājās, Jums ir jāiegādājās abonements. Piedāvājam abonementu uz mēnesi (30 eiro) un uz 3 mēnešiem (72 eiro). Apmaksu par abonementu varat veikt šeit. Abonements nozīmē, ka Jums ir pieeja sistēmai un vairāk nekā 20 standarta vingrinājumiem. Ja Jūsu bērnam ir vajadzīgi individuāli plāni, ko veido logopēds, maksa par plāniem ir sākot no 3.75 eiro. Samaksa atkarīga no uzdevumu daudzuma un sarežģītības pakāpes.
Esmu iegādājies abonementu. Ko tagad?


Abonements viens pats nekādus rezultātus nedos. Spēle ir terapijas līdzeklis un, lai tai būtu rezultāti, ir vajadzīga logopēda līdzdalība. Iegādājoties abonementu, Jums ir pieeja sistēmai, bet, ja nepieciešami individuālie plāni, ir jālūdz tos izveidot logopēdam, kurš ir izgājis apmācības vai arī to varam izdarīt mēs. Šajā gadījumā konsultācija ar mūsu logopēdi būs nepieciešama, lai novērtētu, kādi vingrinājumi Jūsu bērnam ir nepieciešami. Konsultāciju varat pieteikt, zvanot +371 24943393. Piedāvājam arī video konsultācijas tiem, kam nav iespējas tikt līdz Rīgai.

©2019 CheeksUp by Health Lab, +37124943393