Kas ir CheeksUp

Viens no svarīgākajiem bērna attīstības posmiem ir valodas apguve. Dažreiz tā padodas viegli, bet citreiz ir  nepieciešama speciālista - logopēda palīdzība. Ar īpašiem logopēdiskiem vingrinājumiem, logopēds palīdz pareizas izrunas attīstībā. Tomēr, lai nostiprinātu logopēda kabinetā apgūto, ir svarīgi trenēties arī mājās. Šeit kā lielisks palīgs noderēs CheeksUp logopēdiskā spēle.

 

CheeksUp ir runas terapijas instruments bērniem, kas palīdz iemācīties izrunāt skaņas pareizi. Tātad tas ir palīgs arī logopēdiem un vecākiem. Lai CheeksUp izmantotu, ir vajadzīgs dators ar Windows operētājsistēmu un interneta pieslēgums. CheeksUp iespējams darbināt gan ar zīmēto tēlu palīdzību, gan kā virtuālu interaktīvu spoguli, ja datoram ir kamera.

CheeksUp ietver vairāk nekā 20  rūpīgi izstrādātus sejas un mēles vingrinājumu paraugus kas kopā ar skaņu ierakstiem zaķa balsī palīdz bērniem uztvert un pašiem atkārtot valodas vingrinājumus. Ar web platformas palīdzību logopēds ieraksta skaņu vingrinājumus, kas sekundes laikā tiek pārveidoti zaķa balsī. Logopēds vingrinājumus var salikt jebkādā secībā uzreiz pievienojot arī skaņu stimulus un instrukcijas. Ierakstus var saglabāt, kā vingrinājumu plānu mājasdarbiem.

CheeksUp paredzēts gan skaņu pozīciju apguvei, gan skaņu apguvei un automatizēšanai izolēti, zilbēs un vārdos vai arī nevārdos :). Programma ir palīgrīks logopēdiskajai terapijai un pateicoties lielākai bērna iesaistei un kvalitatīviem, viegli izpildāmiem mājasdarbiem, runas terapijas process ir produktīvāks un efektīvāks.

Ieguvumi no CheeksUp logopēdiskās spēles:
 

  • Bērni, kas trenējas ar CheeksUp regulāri, līdz pat trīs reizēm ātrāk apgūst pareizu izrunu

  • CheeksUp spēj noturēt bērna uzmanību ilgāk, tādējādi apgūtais tiek nostiprināts ātrāk

  • Lielāks kustību atkārtojumu skaits!

  • Lielāka kustību amplitūda!

  • Viegli uztverams, vizuāls paraugs un stimuls pozīcijai

  • Vieglāk iesasitīt sejas-mēles kustību aktivitātēs

  • Pozitīvas emocijas un dabīga interese

2018.08.20
++IMG_6239
++IMG_6158
++IMG_6276
 

Ko mēs piedāvājam?

Nodarbības

Mājasdarbi

Apmācības

Ja Tev nav sava logopēda

Mēs Tev palīdzēsim atrast apmācītu logopēdu, kas atbilst Tavām vajadzībām un atrašanās vietai. 

 

Vai nodrošināsim audiologopēda pakalpojumus pie mūsu komandas speciālistiem.

Ja Tev ir logopēds, bet viņš nezina kas ir CheeksUp, arī tad varam palīdzēt. Individuālus mājasdarbu plānus izveidosim pēc tava logopēda rekomendācijām. 

Zaķis Tev palīdzēs

Logopēdiskā spēle CheeksUp logopēdam dod iespēju uzlabot terapijas gaitu, nodrošinot kvalitatīvus mājasdarbus pareizas izrunas trenēšanai. Jaunapgūtos vārdus, zilbes vai skaņas kopā ar bērnu logopēds nodarbības laikā vai pēc tās ieraksta Web platformā, tādā veidā apmācot spēles zaķi ar bērnam piemērotu audiālo stimulu un vizuālo paraugu. Jau pēc mirkļa, tie būs pieejami CheeksUp lietotājam savā datorā mājās vai jebkur citur.

Vecākiem un logopēdiem

Logopēdi grupu apmācībās varēs apgūt metodoloģiju, kā lietojot CheeksUp panākt vislabākos rezultātus skaņu izrunas korekcijā. Ja vecākiem rodas grūtības ar bērna motivēšanu, individuālā konsultācijā ar logopēdu, darbojoties kopā ar bērnu un analizējot, sapratīsim kā noturēt tieši Jūsu bērna interesi un nodrošināt, lai mācīšanās pieredze dod rezultātus un pozitīvas emocijas. 

©2019 CheeksUp by Health Lab, +37124943393