Ātrāk apgūsti runu un  izrunu
laptop girl character.png

CheeksUp ir runas terapijas instruments, ar ko varam palīdzēt  ātrāk apgūt kādu skaņu, iemācītos to brīvā runā vai arī veicināt aktīvās runas attīstību un atkārtošanu.

CheeksUp Windows aplikācija nodrošina iespēju kvalitatīvam logopēdiskajam treniņam mājās, kā arī nodarbībās. 

Kā sākt lietot CheeksUp?

Individuāla mājasdarbu plāna izveidošanai CheeksUp sistēmā nepieciešams logopēds. 

Ja Tev nav sava, zvani mums!

J&A VECĀKIEM

J&A LOGOPĒDIEM

Kā es varu lietot CheeksUp mājās?


Lai lietotu CheeksUp mājās, ir nepieciešams logopēda novērtējums. Logopēdam jābūt apmācītam strādāt ar CheeksUp sistēmu. Līdz šim esam apmācījuši jau vairāk nekā 50 speciālistus Rīgā, Talsos, Kuldīgā, Venstpilī un citur Latvijā. Jautā savam logopēdam par CheeksUp. Ja viņš vēl nav bijis apmācībās, zvani mums +371 24943393
Kad un kā reģistrēt bērna profilu?


Kad esi atradis savu logopēdu, kurš varēs sagatavot mājasdarbu plānus, tad arī ir jāreģistrējas sistēmā. To vari izdarīt CheeksUp facebook lapā šeit vai pie mums uz vietas pēc konsultācijas ar audiologopēdu.
Kad jāiegādājas abonements?


Pēc profila izveides, ielogojies ar savu ID www.pilotweb.cheeksup.com, atrodi savu logopēdu un uzaicini viņu savienoties. Pēc savienošanās iegādājies abonementu mūsu Produktu sadaļā un tad vari sākt spēlēt tava logopēda izveidotos un tev nozīmētos mājasdarbu plānus.
Kā CheeksUp darbojas?


Kad bērns logopēda kabinetā pēc parauga var izrunāt pareizi zilbi, vārdu vai frāzi, tad ir īstais brīdis izmantot CheeksUp mājās, tādējādi ietaupot vairākas vizītes pie logopēda. Kas jādara, ja vēlies CheeksUp mājās? - ja tavs logopēds nezina par CheeksUp vai tev nav sava logopēda, zvani mums - atnāc uz konsultāciju ar mūsu audiologopēdi - izveido bērna profilu pēc konsultācijas (mēs palīdzēsim) - uzinstalē savā datorā CheeksUp (instrukcijas un spēli nosūtīsim) - apmaksā abonementu - sāc trenēties mājās :)

Kā es varu sākt lietot CheeksUp?


Lai logopēds varētu lietot CheeksUp savā darbā, viņam jāapmeklē apmācību seminārs. Seminārus rīkojam reizi mēnesī un tajos iepazīstinam ar CheeksUp sistēmu, kā arī mācām praktiski veidot mājasdarbu plānus. Jaunāko informāciju par semināriem varat atrast mūsu facebook lapā vai arī zvanot mums +37124943393
Kā izveidot logopēda profilu CheeksUp sistēmā?


Lai lietotu CheeksUp, ir jāizveido savs profils. To logopēdi izdara apmācību laikā. Pēc profila izveides var sākt izmantot CheeksUp WEB platformu individuālo plānu veidošanai.
Kas man ir nepieciešams, lai lietotu CheeksUp?


CheeksUp spēles aplikācija darbojas uz Windows datoriem gan ar, gan bez webkameras. CheeksUp WEB plānu veidošanas sitēmu var lietot viedtālrunī vai uz planšetes Android operētājsistēmā, kā arī uz datora ar Windows operētājsistēmu. Lai sāktu veidot mājasdarbu plānus, nepieciešams apmeklēt apmācību semināru. Informāciju par nākamo semināru var uzzināt rakstot uz info@cheeksup.com vai arī mūsu facebook lapā.
Vai CheeksUp darbojas uz IOS (Apple) ierīcēm?


Pašlaik CheeksUp neatbalsta IOS (Apple) viedtālruņus un datorus, bet mēs strādājam pie tā, lai nākotnē varētu piedāvāt WEB rīku arī tiem logopēdiem, kas izmanto iPhone.

775089_1031124840295046_6267207626167904138_o.jpg

Izmantojot CheeksUp web aplikāciju, Jūsu logopēds varēs izveidot individuālu mājasdarbu plānu piemērotu tieši Jūsu mazajam. Pievienot tādus skaņu, zilbju un vārdu ierakstus, kādi nepieciešami tieši šobrīd, lai turpinātu nostiprināt prasmes arī mājās. 

Mēs piedāvājam

Logopēdiskus rīkus logopēdiem un spēli bērniem, lai vieglāk un ātrāk var apgūt valodu un pareizu izrunu.

++DSC_3665_DxO 218 kb.jpg

Palīgs logopēdiskajām nodarbībam

Ja nepieciešams uzstādīt sarežģītas valodas skaņas kā L, R, Š, Ž, K, G u.c vai koriģēt starpzobu izrunu (skaņas S,Z,C,DZ, L, R),  tad zaķis palīdzēs iesasitīt bērnu nepiciešamajos uzdevumos,  un noturēt bērna interesi un motivāciju uz vingrinājumiem, lai sasniegtu terapeitisko mēŗķi.

 

 

Līga (Vecpiebalga)

Mana meita 3,5 gadi iemācījās L skaņu 1. nodarbības laikā (iepriekš teica J). Tagad turpinam darboties mājās paši un trenēties ar kopā ar CheeksUp, lai iemācītos L skaņu arī vārdos.

Shortcut icon 512px.png

Ar CheeksUp logopēdiskie mājasdarbi kļūst izdarāmi.

Saziņai

  • Facebook - Black Circle
  • Instagram - Black Circle

Paldies. Tavu ziņu esam saņēmuši.

Computer Keyboard

SIA "Health Lab" 26.06.2019 ir noslēdzis līgumu Nr.IZ-L-2019/91 ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru par atbalstu dalībai izstādēs un konferencēs, kā arī tiešo vizīšu pie potenciālā investora vai sadarbības partnera ārvalstīs nodrošināšanai Eiropas Reģionālās attīstības fonda projektā „Tehnoloģiju pārneses programma

lv_id_eu_logo_ansamblis_esskf_rgb_1.png