Logopēda darbs pareizas izrunas attīstībā ir nenovērtējams un mēs zinām, ka tas nav viegls. CheeksUp ir lielisks palīgs logopēdiem, lai darba rezultātus sasniegtu ātrāk. Ar Jūsu palīdzību un lietojot spēli mēs vēlamies, lai bērni ātrāk un kvalitatīvāk iemācās runāt.

Lai sāktu izmantot CheeksUp spēli kabinetā, logopēdiem nepieciešams apmeklēt apmācību semināru. Tajā tiks izskaidrota pati CheeksUp sistēma, atbildēts uz jautājumiem par spēli, kā arī ikviens semināra dalībnieks iegūs logopēda piekļuvi sistēmai uz 3 mēnešiem.  

Lielie semināri (līdz 20 cilvēkiem) tiek organizēti reizi mēnesī Jūrmalā. Piedāvāham arī novadīt semināru Jūsu telpās (ja ir vismaz piecu logopēdu grupa). Ilgums no 3 - 4h. 

 

Lai pieteiktos uz semināru, lūdzu rakstiet uz info@cheeksup.com vai zvaniet +371 24943393

Informāciju par semināriem ievietojam arī CheeksUp facebook lapā. Sekojiet mums lai uzzinātu semināru laikus un norises vietas. 

Questions and Answers

Kas man ir nepieciešams, lai lietotu CheeksUp?


CheeksUp spēles aplikācija darbojas uz Windows datoriem gan ar, gan bez webkameras. CheeksUp WEB plānu veidošanas sitēmu var lietot viedtālrunī vai uz planšetes Android operētājsistēmā, kā arī uz datora ar Windows operētājsistēma. Pašlaik CheeksUp neatbalsta IOS (Apple) viedtālruņus un datorus, bet mēs strādājam pie tā, lai nākotnē varētu piedāvāt WEB rīku arī tiem logopēdiem, kas izmanto iPhone. Lai lietotu CheeksUp, ir jāizveido savs profils. Pēc profila izveides var sākt izmantot CheeksUp WEB platformu individuālo plānu veidošanai.
Kā izveidot plānus ar individuāliem skaņu ierakstiem?


Lai izveidotu individuālas vingrinājumu secības, WEB www.cheeksup.com/app sistēmā jānospiež sadaļa PLANS, tad poga "CREATE NEW PLAN" un tā atvērs plānu veidošanas rīku. Parastā gadījumā vienā plānā rekomendējam pievienot 10-12 individuāli veidotus uzdevumus. 3-4 gadīgiem bērniem vai bērniem ar nenoturīgu uzmanību, ieteicamais plāna garums ir 5-7 uzdevumi. 6-7 gadīgiem bērniem un bērniem ar noturīgu uzmanību viens plāns var būt ar 12-15 uzdevumiem.
Kā es varu piešķirt mājasdarbu plānus savam pacientam?


Lai plānu varētu nozīmēt, vispirms jāizveido savienojums. Ja savienojums ar pacientu ir izveidots, tad pie konkrētā plāna jāuzspiež uz cilvēciņa ikonas un tad attiecīgi uz konkrētā pacienta un plāns būs nozīmēts! Pēc sekundes tas jau būs pieejams spēlē pacientam plānu sadaļā.
Kā es varu spēlēt mājasdarbu plānus?


Logopēda profils šobrīd ir bez maksas un tam ir pieeja spēles bāzes versijai, kas ir atsevišķi vingrinājumi, ar vienu instrukciju katram vingrinājumam. Lai varētu spēlēt plānus ar indivudāliem skaņu ierakstiem, logopēdam ir jāreģistrē savs pacienta profils un jāiegādājas mēneša abonements. Logopēda profils un pacienta profils dod pilnu pieeju CheeksUp sistēmai, t.i., spēlēt vingrinājumus pa vienam, gan veidot plānus saviem pacientiem, gan arī tos spēlēt. Iestādei iepsējams saņemt atlaidi, ja līgums par pakalpojumu tiek slēgts vismaz uz 12 mēnešiem.

©2019 CheeksUp by Health Lab, +37124943393